مدیریت-انرژی

انرژی

نرم افزار مدیریت انرژی

نرم افزار پرکاش dpe

انرژی

نرم‌افزار مدیریت انرژی

معرفی 

با توجه به اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها و تاثیر روز افزون انواع حامل های انرژی و آب در بهای تمام شده محصولات، نیاز به مدیریت مصرف آنها بیش از پیش آشکار شده است. انرژی های مورد استفاده در صنعت معمولا شامل: انرژی الکتریکی، گاز طبیعی، مازوت و گازوییل هستند که به همراه میزان مصرف آب در این سیستم مدیریت میگردند. ذکر این نکته ضروریست که این سیستم قابلیت افزودن حاملهای انرژی را نیز داراست.

نرم افزار پرکاش
نرم افزار پرکاش

ویژگی‌ها

دلایل نیاز

در حال حاضر یکی از هزینه های رو به رشد در بهای تمام شده محصول، هزینه حامل های انرژی و آب مصرفی کارخانه است که مدیریت آن می تواند تاثیر به سزایی در کاهش هزینه ها و در نتیجه آن کاهش قیمت محصول و افزایش سود کارخانه را داشته و مزیت های رقابتی ایجاد نماید. مدیریت مصرف انرژی به سادگی می تواند با آنالیز مصرف، در کوتاهترین زمان ممکن راه حل هایی جهت کاهش هزینه مصرف انرژی در اختیار قرار دهد که لازمه آن بهره مندی از اطلاعات پردازش شده و دریافت آلارمهای به موقع است.

نرم افزار پرکاش

ثبت درخواست مشاوره رایگان

مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و نیازهای شما را بررسی می‌کنند. سپس بهترین راهکار را برای داشتن یک نرم‌افزار حرفه‌ای به منظور پیشبرد اهداف مجموعه شما در اختیارتان قرار خواهند داد.

share buttonاشتراک گذاری در: