ما کیستیم؟

و چرا بهترین انتخابیم؟

تولید، پیاده سازی و ارائه راه حل های حرفه ای نرم افزاری با پشتوانه ۲۰ سال حضور پیوسته و کسب تجربه در مختصات سازمانی و صنعتی. ارائه نرم افزارهای آماده استقرار پَرکاش (نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات اورنگ (نرم افزار مدیریت آرشیو اسناد فنی) و نرم افزار مدیریت انرژی

چرا ما بهترین گزینه برای تحقق رویاهای دیجیتال شما هستیم؟

افتخارات

بالاترین درصد رضایت مشتریان

استقرار پیوسته (بیش از دو دهه) تولیدات و محصولات این مجموعه نشانی واضح از کیفیت بالا و توانمندی آنهاست که در نتیجه تفکر و چشم اندازی جامع و بلند مدت به عرصه رسیده است.

نگهداری و خدمات پس از فروش

دسترسی آسان و بدون واسطه به تیم پشتیبانی dpe همواره به عنوان یکی از ویژگیهای متمایز و قابل قیاس در فرآیند بررسی، تحلیل و امتیازدهی خدمات پس از فروش شرکت های نرم افزاری فعال در بازار کسب و کار مطرح بوده است.

deployment

استقرار سیستم

dpe با اتکا به توانمندی و پتانسیل های سازمانی خود آماده ارائه کلیه سرویس های نرم افزاری از مشاوره تا اجرای کلید در دست به منظور دستیابی مشتریان خود به بهره وری بیشتر و حفظ مزیت رقابتی در بازار کسب و کار میباشد.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و با بررسی نیازهای شما بهترین راهکار را برای داشتن یک نرم‌افزار حرفه‌ای و کارا جهت پیشبرد اهدافتان ارائه خواهند کرد.

share buttonاشتراک گذاری در: