ما کیستیم؟

و چرا بهترین انتخابیم؟

تولید، پیاده سازی و ارایه راه حل های حرفه ای نرم افزاری با پشتوانه ۲۰ سال حضور پیوسته و کسب تجربه در مختصات سازمانی و صنعتی. ارایه نرم افزارهای آماده استقرار پَرکاش( نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات)، اورنگ ( نرم افزار مدیریت مکانیزه اسناد فنی ) و نرم افزار مدریریت انرژی

چرا ما بهترین گزینه برای تحقق رویاهای دیجیتال شما هستیم؟

بالاترین درصد رضایت مشتریان

استقرار پیوسته (بیش از دو دهه) تولیدات و محصولات این مجموعه نشانی واضح از کیفیت بالا و توانمندی آنهاست که در نتیجه تفکر و چشم اندازی جامع و بلند مدت به عرصه رسیده است.

نگهداری و خدمات پس از فروش

دسترسی آسان و بدون واسطه به تیم پشتیبانی dpe همواره به عنوان یکی از ویژگیهای متمایز و قابل قیاس در فرآیند بررسی، تحلیل و امتیازدهی خدمات پس از فروش شرکت های نرم افزاری فعال در بازار کسب و کار مطرح بوده است.

استقرار سیستم

dpe با اتکا به توانمندی و پتانسیل های سازمانی خود آماده ارایه کلیه سرویس های نرم افزاری از مشاوره تا اجرای کلید در دست به منظور دستیابی مشتریان خود به بهره وری بیشتر و حفظ مزیت رقابتی در بازار کسب و کار میباشد.

ثبت درخواست مشاوره رایگان

مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و با بررسی نیازهای شما بهترین راهکار را برای داشتن یک نرم‌افزار حرفه‌ای و کارا جهت پیشبرد اهدافتان ارایه خواهند کرد.